67 відгуків
FORTIS NOVA - ТОВАРИ ДЛЯ ДОМУ ОПТОМ
+380 (63) 248-08-42

Умови доставки та оплати

Способи доставки

  • Доставка "Meest ПОШТА"З умовами доставки компанії Meest Express, можна ознайомитися перейшовши за цим посиланням. https://www.meest-express.com.ua/ru/faq/
  • Доставка "Нова Пошта"З умовами доставки компанії Нова пошта, можна ознайомитися перейшовши за цим посиланням. https://novaposhta.ua/ обов'язково зверніть увагу на наступну інформацію! Відправлення з якими максимальними розмірами та вагою допускаються (прийнятні) до транспортування. Вантажні відділення (без обмежень по вазі) та адресні забір/доставка здійснюють приймання/видачу відправлення, одне місце якого не перевищує такі параметри: - вага (фактична чи об'єднання ємна) - до 1000 кг; - довжина або ширина - до 300 см; - висота - до 170 див. Поштові відділення (до 30 кг на одне місце або на одну експрес-накладну ) здійснюють приймання/видачу відправлення, одне місце якого не перевищує такі параметри: - вага (фактична чи об'ємна) - до 30 кг; - довжина, ширина або висота - до 120 см. Міні-відділення (до 5 кг на одне відправлення) здійснюють приймання/видачу відправлення - фактичною й об'ємною вагою до 5 кг: - вага (фактична або об'ємна) - до 10 кг; - довжина, ширина або висота - до 60 см. Поштомати (до 30 кг на одне місце) здійснюють видачу відправлення, яке не перевищує такі параметри: - вага (фактична чи об'ємна) - до 30 кг; - довжина - 58 см; - висота – 34 см; - ширина – 42 див. Дізнатися про можливість приймання/видачі відправлення, що за габаритами чі вагою перевищує допустимі обмеження, Ви можете зателефонувавши до контакт-центру за телефоном 0-800-500-609, або у найближчому відділенні.
  • Доставка "Delivery"З умовами доставки компанії Delivery, можна ознайомитися перейшовши за цим посиланням. https://www.delivery-auto.com/

Способи оплати

  • Пром-оплатаПри виборі цього способу оплати уважно ознайомтеся з умовами.
  • Оплата картою Visa, Mastercard - WayForPayМи приймаємо оплати за допомогою карток Visa, Mastercard.
  • Готівкою при отриманні товаруДаний спосіб оплати можливий тільки в тому випадку, коли замовлення доставляється нашим співробітником або самовивозу з нашого складу.
  • Післяплата "Нова Пошта"При виборі цього способу оплати зверніть увагу на те, що компанії перевізники можуть брати додаткову плату за переказ грошових коштів.
  • Карта Приват Банку

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner